Fischer TAPBOUT 80116441 DS25 - 80116441
Artikelnummer: 22661628 | Fabrikantnummer: 80116441 | EAN: 8712061054459
Het productnummer van de fabrikant is 80116441. Het EAN nummer is 8712061054459. Het interne artikelnummer is 22661628.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 2 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 16 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKMOER M16 RVS DS100
Artikelnummer: 20507774
Fabrikantnummer: 80216001
Fischer ZESKBOUT 80016441 DS25
Artikelnummer: 22660830
Fabrikantnummer: 80016441
Fischer SCHROEF RVS M16X60 DS25
Artikelnummer: 22664069
Fabrikantnummer: 80716441
Fischer SLTRING 81216001 DS50
Artikelnummer: 22664381
Fabrikantnummer: 81216001
Fischer BOUT RVS M16X60 DS25
Artikelnummer: 22664861
Fabrikantnummer: 81516441