Fischer TAPBOUT 80120401 DS25 - 80120401
Artikelnummer: 22661709 | Fabrikantnummer: 80120401 | EAN: 8712061052837
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 50mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80120401. Het EAN nummer is 8712061052837. Het interne artikelnummer is 22661709.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M20x 50 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kophoogte | 12.5 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80120401 DS25
Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25
Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25
Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25
Artikelnummer: 22664113
Fabrikantnummer: 80720401
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Artikelnummer: 22664893
Fabrikantnummer: 81520401
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product