Fischer Tapbout Din 933 M22X 40 8.8 verzinkt - 02822371
Artikelnummer: 23307309 | Fabrikantnummer: 02822371 | EAN: 8712061323760
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Tapbout DIN 933 M22x 40 8.8 verzinkt
Het productnummer van de fabrikant is 02822371. Het EAN nummer is 8712061323760. Het interne artikelnummer is 23307309.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M22x 40 staal 8.8 verzinkt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Kleur | Zink |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 22 |
| Kophoogte | 14 mm |
| Kopdiameter | 35.72 mm |
| Materiaalkwaliteit | 8.8 (staal) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Tapbout Din 933 M22X 40 8.8 verzinkt
Fischer MOER 03622001 DS25
Fischer MOER 03622001 DS25
Fischer MOER 03622001 DS25
Artikelnummer: 22659537
Fabrikantnummer: 03622001
Fischer Binnenzeskantbout Din 912 M22X 40 8.8 verzinkt
Fischer Binnenzeskantbout Din 912 M22X 40 8.8 verzinkt
Fischer Binnenzeskantbout Din 912 M22X 40 8.8 verzinkt
Artikelnummer: 23307805
Fabrikantnummer: 07622371
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product