Fischer Tapbout Din 933 m22x130 8.8 verzinkt - 02822671
Artikelnummer: 23307321 | Fabrikantnummer: 02822671 | EAN: 8712061324002
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Tapbout DIN 933 M22x130 8.8 verzinkt
Het productnummer van de fabrikant is 02822671. Het EAN nummer is 8712061324002. Het interne artikelnummer is 23307321.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M22x130 staal 8.8 verzinkt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Kleur | Zink |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 22 |
| Lengte tot onderkant kop | 130 mm |
| Kophoogte | 14 mm |
| Schroefdraadlengte | 130 mm |
| Kopdiameter | 35.72 mm |
| Materiaalkwaliteit | 8.8 (staal) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Tapbout Din 933 m22x130 8.8 verzinkt
Fischer MOER 03622001 DS25
Fischer MOER 03622001 DS25
Fischer MOER 03622001 DS25
Artikelnummer: 22659537
Fabrikantnummer: 03622001
Fischer Zeskantbout Din 931 m22x130 8.8 verzinkt
Fischer Zeskantbout Din 931 m22x130 8.8 verzinkt
Fischer Zeskantbout Din 931 m22x130 8.8 verzinkt
Artikelnummer: 23306947
Fabrikantnummer: 02622671
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product