Fischer TAPBOUT 80124379 DS10 - 80124379
Artikelnummer: 22661789 | Fabrikantnummer: 80124379 | EAN: 8712061551163
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm zeskant (hexagonaal), aandraaivoorziening zeskant (hexagonaal), draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 40mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad,
Het productnummer van de fabrikant is 80124379. Het EAN nummer is 8712061551163. Het interne artikelnummer is 22661789.
Aanvullende informatie
Tapbout DIN 933 M24x 40 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kophoogte | 15 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer TAPBOUT 80124379 DS10
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Artikelnummer: 22664922
Fabrikantnummer: 81524379
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product