Fischer ZESKBOUT 80016731 DS10 - 80016731
Artikelnummer: 22660854 | Fabrikantnummer: 80016731 | EAN: 8712061144112
Het productnummer van de fabrikant is 80016731. Het EAN nummer is 8712061144112. Het interne artikelnummer is 22660854.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 44 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 2 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 16 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 160 mm |
| Kopdiameter | 26.75 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKMOER M16 RVS DS100
Artikelnummer: 20507774
Fabrikantnummer: 80216001
Fischer TAPBOUT 80116731 DS25
Artikelnummer: 22661649
Fabrikantnummer: 80116731
Fischer SLTRING 81216001 DS50
Artikelnummer: 22664381
Fabrikantnummer: 81216001