Gira Non-Design Aanwez.M. mini komfort KNX secure wit - 2222530
Artikelnummer: 26714078 | Fabrikantnummer: 2222530 | EAN: 4010337129660
Het productnummer van de fabrikant is 2222530. Het EAN nummer is 4010337129660. Het interne artikelnummer is 26714078.
| Klasse |
Bewegingsmelder bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Gira
Toon alle producten van Gira |
| Serie |
Non-Design
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Diepte | 54 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Transparant | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
| Onderkruipbeveiliging | Ja |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Max. reikwijdte frontaal | 9 m |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 7 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 14 m |
| Aantal kanalen | 5 |
| Spanningsvoorziening via bus | Ja |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 360 - 360 ° |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Presentiemelder |
| Max. presentiebereik | m² |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Gira Non-Design Ob-Montageset accessoires wit
Artikelnummer: 26706217
Fabrikantnummer: 2227530
Gira
Gira heeft een zeer divers assortiment op het gebied van de huisinstallatie. Denk hierbij aan Gira schakelmateriaal, schitterende series met bedieningselementen, deurcommunicatiesystemen, hand- en wandzenders en bussystemen. Kernwoorden voor Gira producten zijn kwaliteit, betaalbaarheid en comfort.
» Meer informatie over GiraArtikelnummer: 26714078
Fabrikantnummer: 2222530