Grasslin Analoge schakelklok voor paneelbouw 1kan. - G02.80.0001.1
Artikelnummer: 10442707 | Fabrikantnummer: G02.80.0001.1 | EAN: 4010940004019
Het productnummer van de fabrikant is G02.80.0001.1. Het EAN nummer is 4010940004019. Het interne artikelnummer is 10442707.
| Klasse |
Analoge schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grasslin
Toon alle producten van Grasslin |
| Serie |
Tactic
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 72 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 54 mm |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Hoogte | 104 mm |
| Aantal kanalen | 1 |
| 24-uurs programma | Ja |
| Jaarprogramma | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| 60-minuten programma | Nee |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 10 A |
| Weekprogramma | Nee |
| Autonomie in uren | 72 |
| Autonomie in jaren | 8 |
| Indeling programmaschijf 1 | 15 min |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Max. schakelvermogen LED | 300 W |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Categorieën |
Tijdschakelaar
Componenten Groepenkasten |
Theben Sul 289 H schakelklok+sokk. DG/WK SCH.ruit. wissel gangres. FR.72 (sul 289 H 72x72)
Artikelnummer: 10441258
Fabrikantnummer: 2890008
Grasslin
» Meer informatie over GrasslinArtikelnummer: 10442707
Fabrikantnummer: G02.80.0001.1