Hager 7-groepenverdeler HS 2xals 30 ma 1-fase excl buisinvoer - VKZ43E
Artikelnummer: 21261023 | Fabrikantnummer: VKZ43E | EAN: 3250611057833
Het productnummer van de fabrikant is VKZ43E. Het EAN nummer is 3250611057833. Het interne artikelnummer is 21261023.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 221 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal fasen | 1 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 89 mm |
| Hoogte | 330 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 2 |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Totaal aantal groepen | 7 |
| Aantal lichtgroepen | 7 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 2 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| RAL-nummer | |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | |
| Inbouwdiepte | - mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | kA |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal uitgaande lijnen | 24 |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | A |
| Aantal aardlekautomaten | |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | |
| Aantal polen hoofdschakelaar | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21261023
Fabrikantnummer: VKZ43E