Hager Vision systems installatiekast kookgroep 1F 3X als 30ma 9 groepen totaal - VKG413E-FT
Artikelnummer: 20874676 | Fabrikantnummer: VKG413E-FT | EAN: 3250611055426
Het productnummer van de fabrikant is VKG413E-FT. Het EAN nummer is 3250611055426. Het interne artikelnummer is 20874676.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 221 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Aantal fasen | 1 |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Met transparant deksel | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Diepte | 89 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 475 mm |
| Aantal rijen | 2 |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 9 |
| Totaal aantal groepen | 9 |
| Met beltransformator | Ja |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Ja |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 2 |
| Aantal lichtgroepen | 8 |
| Kookgroep | 1-fase |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 3 |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Bescherming hoofdschakelaar | Ja |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| RAL-nummer | |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | |
| Inbouwdiepte | - mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | kA |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | |
| Aantal uitgaande lijnen | 24 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20874676
Fabrikantnummer: VKG413E-FT