Hager A.x/C.x Centraalplaat Keystone 2-V, stofbescherming, tekstveld, A.X/C.X antr. - WAF1161AT
Artikelnummer: 26686984 | Fabrikantnummer: WAF1161AT | EAN: 3250610072936
Het productnummer van de fabrikant is WAF1161AT. Het EAN nummer is 3250610072936. Het interne artikelnummer is 26686984.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
A.x/C.x
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK05 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaalhoogte | 55 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 55 mm |
| Kleur | Antraciet |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 3 |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Met verlichting | Nee |
| Contactuitvoering | Female |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Gebruik | Antenne-aansluitdoos, coax |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Schakelmateriaaldiepte | 10 mm |
| Geschikt voor aantal connectoren | 3 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Afdekraam 1-voudig, A.1, rood glanzend
Artikelnummer: 26684407
Fabrikantnummer: WAD6100RG
Afdekraam 1-voudig, A.1, titaan
Artikelnummer: 26684408
Fabrikantnummer: WAD6100TA
Afdekraam 1-voudig, A.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684409
Fabrikantnummer: WAD6100BG
Afdekraam 1-voudig, A.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684410
Fabrikantnummer: WAD6100BM
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, lichtwit glanzend
Artikelnummer: 26684411
Fabrikantnummer: WAD6101WG
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684412
Fabrikantnummer: WAD6101WM
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, nachtzwart glanzend
Artikelnummer: 26684413
Fabrikantnummer: WAD6101BG
Afdekraam 1-voudig, tekstveld, A.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684414
Fabrikantnummer: WAD6101BM
Afdekraam 2-voudig, A.1, nachtzwart mat
Artikelnummer: 26684415
Fabrikantnummer: WAD6200BM
Afdekraam 2-voudig, A.1, lichtwit mat
Artikelnummer: 26684417
Fabrikantnummer: WAD6200WM
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26686984
Fabrikantnummer: WAF1161AT