Hager Verbindingsrijgklem grijs - KR15P
Artikelnummer: 22720806 | Fabrikantnummer: KR15P | EAN: 3250613880354
Het productnummer van de fabrikant is KR15P. Het EAN nummer is 3250613880354. Het interne artikelnummer is 22720806.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Breedte | 31 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Diepte | 100 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 309 A |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 35 - 150 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 50 - 150 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 50 - 150 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 50 - 150 mm² |
| Hoogte | 118.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager