Hager Aardlekschakelaar 1-polig+n 40a 300ma klasse B - CFB540E
Artikelnummer: 26704480 | Fabrikantnummer: CFB540E | EAN: 3250611627913
Het productnummer van de fabrikant is CFB540E. Het EAN nummer is 3250611627913. Het interne artikelnummer is 26704480.
| Klasse |
Aardlekschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Type lekstroom | B |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7005 |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 16 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Stootstroomvastheid | 5 kA |
| Verliesvermogen | 3.31 W |
| Schakelmateriaalbreedte | mm |
| Schakelmateriaalhoogte | mm |
| Schakelmateriaaldiepte | mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26704480
Fabrikantnummer: CFB540E