Hager Afdekking bouwplaatsaansluiting zal152/155/157/172/175/202/205/207 - ZAY49626
Artikelnummer: 22713722 | Fabrikantnummer: ZAY49626 | EAN: 3250611072409
Het productnummer van de fabrikant is ZAY49626. Het EAN nummer is 3250611072409. Het interne artikelnummer is 22713722.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 125 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7035 |
| Diepte | 20 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 315 mm |
| Model | Overig |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Max. belastbaarheid | kg |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713722
Fabrikantnummer: ZAY49626