Hager Afdekplaat 1XNH zekeringhouders 300x250 MM - US21A9
Artikelnummer: 20484886 | Fabrikantnummer: US21A9 | EAN: 3250616365605
Het productnummer van de fabrikant is US21A9. Het EAN nummer is 3250616365605. Het interne artikelnummer is 20484886.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 50 mm |
| Transparant | Ja |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 300 mm |
| Aantal rijen | 2 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager