Hager Afdekplaat installatiekast 1XNH3 op montageplaat 500x450x50mm ip30 - US32D1
Artikelnummer: 20812675 | Fabrikantnummer: US32D1 | EAN: 3250616292307
Het productnummer van de fabrikant is US32D1. Het EAN nummer is 3250616292307. Het interne artikelnummer is 20812675.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 500 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 50 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 450 mm |
| Aantal rijen | 3 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 20812675
Fabrikantnummer: US32D1