Hager Afdekplaat gesloten 750x250 MM - US51A1
Artikelnummer: 20484863 | Fabrikantnummer: US51A1 | EAN: 3250616291669
Het productnummer van de fabrikant is US51A1. Het EAN nummer is 3250616291669. Het interne artikelnummer is 20484863.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 250 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 50 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Ja |
| Hoogte | 750 mm |
| Aantal rijen | 5 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager