Hager berker Afdekraam 1-V, integro flow, mat - 918282533
Artikelnummer: 22720519 | Fabrikantnummer: 918282533 | EAN: 4011334253112
Het productnummer van de fabrikant is 918282533. Het EAN nummer is 4011334253112. Het interne artikelnummer is 22720519.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK02 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Hoogte | 59.5 mm |
| Diepte | 17.9 mm |
| Breedte | 42.5 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 0 |
| Inbouwbreedte | 59.5 mm |
| Inbouwhoogte | 59.5 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 59.5 |
| Aantal eenheden verticaal | 17.9 |
| Diameter boring (gaten) | 59.5 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1013 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager