Hager BR65 binnenhoek 65x210 MM variabel halogeenvrij verkeerswit - BR652104H9016
Artikelnummer: 22729100 | Fabrikantnummer: BR652104H9016 | EAN: 4012740992923
Omschrijving
Hager Tehalit BR65 binnenhoekstuk wandgoot kapvormdeel, kunststof, verkeerswit, (bxd) 210x68mm, symmetrisch, hoek 85 - 95°, kwaliteitsklasse overig, halogeenvrij, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), RAL-nummer 9016, bevestiging deksel buitenliggend » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Binnenhoekstuk wandgoot
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Slagvastheid IK07
Beschermingsgraad (IP) IP40
Breedte 210 mm
RAL-nummer 9016
Kleur Wit
Halogeenvrij Ja
Materiaal Kunststof
Vorm Symmetrisch
Bevestiging deksel Buitenliggend
Met kabelbevestigingsklem Nee
Bodemperforatie Nee
Diepte 68 mm
Met gootkoppelstuk Nee
Hoek 85 - 95 °
Met beschermfolie Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Gebruikstemperatuur -30 - 90 °C
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Overig
Model Kapvormdeel
Aantal deksels
Dekselbreedte 1 mm
Dekselbreedte 2 mm
Dekselbreedte 3 mm
Categorieën Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot
Hager
Hager
» Meer informatie over Hager
Huidige product
Hager BR65 binnenhoek 65x210 MM variabel halogeenvrij verkeerswit