Hager BR65 vlakkehoek 65x210 MM halogeenvrij verkeerswit - BR652105H9016
Artikelnummer: 22729107 | Fabrikantnummer: BR652105H9016 | EAN: 4012740992930
Omschrijving
Klasse Verticaal hoekstuk wandgoot
Toon alle producten in deze serie
Slagvastheid IK07
Beschermingsgraad (IP) IP40
Breedte 210 mm
RAL-nummer 9016
Kleur Wit
Bodemperforatie Nee
Diepte 68 mm
Met gootkoppelstuk Nee
Symmetrisch Ja
Richting Stijgend/vallend
Hoek 90 - 90 °
Met beschermfolie Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Gebruikstemperatuur -30 - 90 °C
Model Kapvormdeel
Aantal deksels
Dekselbreedte 1 mm
Dekselbreedte 2 mm
Dekselbreedte 3 mm
Huidige product
Hager BR65 vlakkehoek 65x210 MM halogeenvrij verkeerswit