Hager BODEMPL.BRANDW.WIT OUW XD - WVA1762WP1
Artikelnummer: 26679344 | Fabrikantnummer: WVA1762WP1 | EAN: 3250610093894
Het productnummer van de fabrikant is WVA1762WP1. Het EAN nummer is 3250610093894. Het interne artikelnummer is 26679344.
| Klasse |
Bodemplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Opbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 61 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Geschikt voor leidingkanaal | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 2 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 120 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | 2-voudig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager WCD RA 2V STK OPB PWT
Artikelnummer: 26679346
Fabrikantnummer: WVG1112PW
Hager WCD 2V 2P STK OPB PWT
Artikelnummer: 26679350
Fabrikantnummer: WVG2112PW
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager