Hager Opbouw Wisselschakelaar Met dubbele WCD randaarde, opbouwserie, polarwit - WVG5221PW
Artikelnummer: 26679366 | Fabrikantnummer: WVG5221PW | EAN: 3250610094679
Het productnummer van de fabrikant is WVG5221PW. Het EAN nummer is 3250610094679. Het interne artikelnummer is 26679366.
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Opbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 61 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Schakelmateriaaldiepte | 43 mm |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Aantal contactdozen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 157 mm |
| Aantal actieve contacten (rond) | 6 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 3 |
| Uitvoering wandcontactdoos | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager Opbouw Bodemplaat Voor combinaties 3-voudig, zelfdovend, opbouwserie
Artikelnummer: 26679357
Fabrikantnummer: WVA1763WP1
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679366
Fabrikantnummer: WVG5221PW