Hager Polyester verdeelzuil bouwgrootte 207 met montageplt 2010x839x277mm - ZAL207P
Artikelnummer: 22713683 | Fabrikantnummer: ZAL207P | EAN: 3250611070733
Het productnummer van de fabrikant is ZAL207P. Het EAN nummer is 3250611070733. Het interne artikelnummer is 22713683.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Diepte | 277 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal rijen | 7 |
| Hoogte | 2010 mm |
| Aantal modulen | 252 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Montagewijze | Sokkel (ondergronds) |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Plaatdikte deur/deksel | 3.5 mm |
| Inwendige diepte | 196 mm |
| Breedte | 839 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Nom. stroom (In) | A |
| Soort coating | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713683
Fabrikantnummer: ZAL207P