Hager Polyesterverdeelkast voor univers N met sokkel 1710x839x277 MM - ZAL53US
Artikelnummer: 22713693 | Fabrikantnummer: ZAL53US | EAN: 3250611073093
Het productnummer van de fabrikant is ZAL53US. Het EAN nummer is 3250611073093. Het interne artikelnummer is 22713693.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Buitenopstellingskast
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Functiebehoud | Geen |
| Inbouwdiepte | 160 mm |
| Uitvoering deksel | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 277 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Type deur | Enkel |
| Aantal rijen | 5 |
| Soort afdekking | Deur |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Hoogte | 1710 mm |
| Aantal modulen | 168 |
| Aantal leidinginvoeringen | 3 |
| Plaatdikte kast | 3.5 mm |
| Montagewijze | Sokkel (ondergronds) |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 3 |
| Plaatdikte deur/deksel | 3.5 mm |
| Inwendige diepte | 196 mm |
| Breedte | 839 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Nom. stroom (In) | A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22713693
Fabrikantnummer: ZAL53US