Hager Univers FZ deur kast/lessenaar aanslagdeur H1500MM B1250MM D25MM staal grijs - FZ005R
Artikelnummer: 21027747 | Fabrikantnummer: FZ005R | EAN: 3250616004726
Het productnummer van de fabrikant is FZ005R. Het EAN nummer is 3250616004726. Het interne artikelnummer is 21027747.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 1250 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 1500 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027747
Fabrikantnummer: FZ005R