Hager Univers FZ deur kast/lessenaar aanslagdeur H1650MM B1000MM D25MM staal grijs - FZ014R
Artikelnummer: 21027800 | Fabrikantnummer: FZ014R | EAN: 3250616004764
Het productnummer van de fabrikant is FZ014R. Het EAN nummer is 3250616004764. Het interne artikelnummer is 21027800.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 1650 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027800
Fabrikantnummer: FZ014R