Hager Univers FZ deur kast/lessenaar aanslagdeur H1800MM B1000MM D25MM staal grijs - FZ024R
Artikelnummer: 21027979 | Fabrikantnummer: FZ024R | EAN: 3250616004849
Het productnummer van de fabrikant is FZ024R. Het EAN nummer is 3250616004849. Het interne artikelnummer is 21027979.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Hoogte | 1800 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 25 mm |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027979
Fabrikantnummer: FZ024R