Hager Rijgklem 35 MM² aarde, schroef - KR350PE
Artikelnummer: 26704523 | Fabrikantnummer: KR350PE | EAN: 3250610133651
Het productnummer van de fabrikant is KR350PE. Het EAN nummer is 3250610133651. Het interne artikelnummer is 26704523.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Hoogte | 60 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Diepte | 62.5 mm |
| PEN-functie mogelijk | Ja |
| Breedte | 62.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 2.5 - 50 mm² |
| Montagewijze | DIN-/G-rail TH35/G32 |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Hager Codering L1, L2, L3, N, pe (500 stuks)
Artikelnummer: 26704483
Fabrikantnummer: KR01BE
Hager Codering 1 - 100 voorbedrukt (500 stuks)
Artikelnummer: 26704491
Fabrikantnummer: KR02BE
Hager Codering 101 - 200 voorbedrukt (500 stuks)
Artikelnummer: 26704520
Fabrikantnummer: KR03BE
Hager Codering Blanco (1000 stuks)
Artikelnummer: 26704522
Fabrikantnummer: KR04BE
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager