Hager Serie 1930/Glas WCD Ra, steek, serie 1930/glas, zwart - WTS1100BG
Artikelnummer: 26679321 | Fabrikantnummer: WTS1100BG | EAN: 3250610090923
Het productnummer van de fabrikant is WTS1100BG. Het EAN nummer is 3250610090923. Het interne artikelnummer is 26679321.
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Serie 1930/Glas
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK02 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaaldiepte | 42 mm |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met signaallamp | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 40 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 0 A |
| Kleur schakelelement | Overig |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal doorlussen | 1 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | mm |
| Categorieën |
Zwart
Stopcontacten Schakelmateriaal |
Hager Serie 1930 Afdekraam 1-V voor R.1/3, serie 1930, zwart
Artikelnummer: 26679253
Fabrikantnummer: WTD3100BG3
Hager Serie 1930 Afdekraam 2-V, serie 1930, zwart glanzend
Artikelnummer: 26679262
Fabrikantnummer: WTD3200BG
Hager Serie 1930 Eindafdekraam 1-V, serie 1930, zwart glanzend
Artikelnummer: 26679264
Fabrikantnummer: WTD3371BG
Hager Serie 1930 Middenafdekraam 1-V, serie 1930, zwart glanzend
Artikelnummer: 26679266
Fabrikantnummer: WTD3372BG
Hager Serie Glas Afdekraam 1-V eindstuk, serie glas, helder
Artikelnummer: 26679270
Fabrikantnummer: WTD7171GT
Hager Serie Glas Afdekraam 1-V middenstuk, serie glas, polarwit
Artikelnummer: 26679273
Fabrikantnummer: WTD7172GWG
Hager Serie 1930 Afdekraam 3-V, serie 1930, zwart glanzend
Artikelnummer: 26679275
Fabrikantnummer: WTD3300BG
Hager Serie Glas Afdekraam 2-V, serie glas, helder
Artikelnummer: 26679276
Fabrikantnummer: WTD7200GT
Hager Serie Glas Afdekraam 1-V eindstuk, serie glas, polarwit
Artikelnummer: 26679277
Fabrikantnummer: WTD7173GWG
Hager Serie Glas Afdekraam 1-V, serie glas, helder
Artikelnummer: 26679278
Fabrikantnummer: WTD7190YT
Hager Serie Glas Afdekraam 1-V middenstuk, serie glas, helder
Artikelnummer: 26679287
Fabrikantnummer: WTD7172GT
Hager Serie Glas Afdekraam 2-V, serie glas, polarwit
Artikelnummer: 26679288
Fabrikantnummer: WTD7200GWG
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26679321
Fabrikantnummer: WTS1100BG