Hager Univers Sluitplaat Gesloten 1350 X 600 MM - FZ885XE
Artikelnummer: 22720753 | Fabrikantnummer: FZ885XE | EAN: 7611919323567
Het productnummer van de fabrikant is FZ885XE. Het EAN nummer is 7611919323567. Het interne artikelnummer is 22720753.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Overig |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Breedte | 1350 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Diepte | 573 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1350 mm |
| Hoogte | 1.25 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| RAL-nummer | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager Univers FG installatiekast leeg (vloer) verdeler 1350x2000mm ip41
Artikelnummer: 10736107
Fabrikantnummer: FG25XE
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager