Hager Sokkel univers 100x300x 400 MM voor FR+FS verdeler - FZ651A
Artikelnummer: 21027884 | Fabrikantnummer: FZ651A | EAN: 3250616004412
Het productnummer van de fabrikant is FZ651A. Het EAN nummer is 3250616004412. Het interne artikelnummer is 21027884.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 300 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Max. belastbaarheid | kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027884
Fabrikantnummer: FZ651A