Hager Sokkel univers 200x550x275 MM voor FR+FS verdeler - FZ642A
Artikelnummer: 21027823 | Fabrikantnummer: FZ642A | EAN: 3250616004368
Het productnummer van de fabrikant is FZ642A. Het EAN nummer is 3250616004368. Het interne artikelnummer is 21027823.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 550 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Hoogte | 200 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 550 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 275 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Max. belastbaarheid | kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027823
Fabrikantnummer: FZ642A