Hager Sokkel univers 200x800x275 MM voor FR+FS verdeler - FZ643A
Artikelnummer: 21027960 | Fabrikantnummer: FZ643A | EAN: 3250616004375
Het productnummer van de fabrikant is FZ643A. Het EAN nummer is 3250616004375. Het interne artikelnummer is 21027960.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 275 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Max. belastbaarheid | kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027960
Fabrikantnummer: FZ643A