Hager Sokkel voor univers ip41, 1350x400x200mm - FZ945WE
Artikelnummer: 22411381 | Fabrikantnummer: FZ945WE | EAN: 7611919323918
Het productnummer van de fabrikant is FZ945WE. Het EAN nummer is 7611919323918. Het interne artikelnummer is 22411381.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Slagvastheid | IK10 |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Hoogte | 200 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Diepte | 375 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1350 mm |
| Breedte | 1349 mm |
| Max. belastbaarheid | 2600 kg |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager Univers FZ kabelopvang sokkel 1350MM metaal 15x30x15mm grijs
Artikelnummer: 20207837
Fabrikantnummer: FZ805N
Hager Univers FG installatiekast leeg (vloer) verdeler 1350x2000mm ip41
Artikelnummer: 10736101
Fabrikantnummer: FG25WE
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager