Hager Sokkel voor univers ip41, 600x600x200mm - FZ942XE
Artikelnummer: 22411379 | Fabrikantnummer: FZ942XE | EAN: 7611919323796
Het productnummer van de fabrikant is FZ942XE. Het EAN nummer is 7611919323796. Het interne artikelnummer is 22411379.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Slagvastheid | IK10 |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Hoogte | 200 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Breedte | 599 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Max. belastbaarheid | 2600 kg |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager Univers FG installatiekast leeg (vloer) verdeler 600x2000mm ip41
Artikelnummer: 10736071
Fabrikantnummer: FG22XE
Hager Kabelopvang voor sokkel 600 MM
Artikelnummer: 20485066
Fabrikantnummer: FZ802N
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over Hager