Hager Installatiekast leeg (vloer) staande verdeler 1050x1850mm ip41 - FS24G
Artikelnummer: 21027916 | Fabrikantnummer: FS24G | EAN: 3250610700372
Het productnummer van de fabrikant is FS24G. Het EAN nummer is 3250610700372. Het interne artikelnummer is 21027916.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Slagvastheid | IK07 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 400 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Breedte | 1050 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 1850 mm |
| Met slot | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Inbouwdiepte | 400 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 12 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 8 |
| Type deur | Dubbel |
| Aantal modulen | 576 |
| Aantal leidinginvoeringen | 8 |
| Inwendige diepte | 400 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027916
Fabrikantnummer: FS24G