Hager Installatiekast leeg (vloer) staande verdeler 550x1850mm ip41 - FS22G
Artikelnummer: 21027868 | Fabrikantnummer: FS22G | EAN: 3250610700334
Het productnummer van de fabrikant is FS22G. Het EAN nummer is 3250610700334. Het interne artikelnummer is 21027868.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Slagvastheid | IK07 |
| Breedte | 550 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Functiebehoud | Geen |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 400 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 1850 mm |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Inbouwdiepte | 400 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
| Soort afdekking | Deur |
| Aantal rijen | 12 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Plaatdikte kast | 1.5 mm |
| Aantal modulen | 288 |
| Inwendige diepte | 400 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 1.5 mm |
| Nom. stroom (In) | 800 A |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 21027868
Fabrikantnummer: FS22G