Hager Stroomtransformator BG 113 150/5 A 2,5 va klasse 1 - SRA01505
Artikelnummer: 20074061 | Fabrikantnummer: SRA01505 | EAN: 4049857139330
Omschrijving
Hager stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 1
Aanvullende informatie SRA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Met aanraakbeveiliging Ja
Primaire meetstroomsterkte In 150 A
Geijkt Nee
Nauwkeurigheidsklasse 1
Met koperrail Nee
Overstroombegrenzingsfactor FS 5
Aantal primaire ingangen 1
Snapbevestiging Nee
Secundaire nom. stroom 5 A
Secundair (meet)schijnvermogen 2.5 VA
Openingsdiameter 20 mm
Opgenomen vermogen 1 W
Aansluiting secundair Schroefaansluiting
Hoogte opening 20 - 20 mm
Breedte opening 29.5 - 29.5 mm