Hager Berker Berker Tastdimmer (R,L) - 85421100
Artikelnummer: 11997760 | Fabrikantnummer: 85421100 | EAN: 4011334375913
Het productnummer van de fabrikant is 85421100. Het EAN nummer is 4011334375913. Het interne artikelnummer is 11997760.
| Klasse |
Dimmer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
QUICKLINK
Toon alle producten in deze serie |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Energiebesparend | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Halogeenvrij | Ja |
| Montagewijze | Inbouw |
| Transparant | Nee |
| Frequentie | 50 t/m 60 Hz |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bevestigingswijze | Klauwbevestiging |
| Uitvoering oppervlakte | N.v.t. |
| Lichtwaardegeheugen | Nee |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Ja |
| Seriedimmer | Nee |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Nee |
| RAL-nummer | 0 |
| Bedieningswijze | Drukknop |
| Type belasting | Inductieve belasting |
| Toepassing | Gloeil/hal 230V/ls gewikk |
| Schakelmateriaaldiepte | 33.2 mm |
| Nom. vermogen | 25 t/m 400 VA |
| Duurzaam | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |