Hager Tehalit BR65 Binnenhoek 68x210 MM, variabel, halogeenvrij, zwart - BR652104H9011
Artikelnummer: 23429826 | Fabrikantnummer: BR652104H9011 | EAN: 4012740019095
Omschrijving
BR65 binnenhoek 68x210 mm, variabel, halogeenvrij, zwart » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Binnenhoekstuk wandgoot
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Breedte 210 mm
RAL-nummer 9011
Kleur Zwart
Halogeenvrij Ja
Materiaal Kunststof
Vorm Symmetrisch
Bevestiging deksel Buitenliggend
Met kabelbevestigingsklem Nee
Bodemperforatie Nee
Diepte 68 mm
Met gootkoppelstuk Nee
Dekselbreedte 1 0 mm
Aantal deksels 0
Hoek 85 - 95 °
Met beschermfolie Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Gebruikstemperatuur -30 - 90 °C
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Overig
Model Kapvormdeel
Dekselbreedte 2 mm
Dekselbreedte 3 mm
Categorieën Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot
Hager
Hager
» Meer informatie over Hager
Huidige product
Hager Tehalit BR65 Binnenhoek 68x210 MM, variabel, halogeenvrij, zwart