Hager Tehalit BR65 Vlakke hoek 68x210 MM, halogeenvrij, zwart - BR652105H9011
Artikelnummer: 23429816 | Fabrikantnummer: BR652105H9011 | EAN: 4012740019101
Omschrijving
BR65 vlakke hoek 68x210 mm, halogeenvrij, zwart » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Verticaal hoekstuk wandgoot
Toon alle producten in deze serie
Breedte 210 mm
RAL-nummer 9011
Kleur Zwart
Bodemperforatie Nee
Diepte 68 mm
Met gootkoppelstuk Nee
Symmetrisch Ja
Dekselbreedte 1 0 mm
Aantal deksels 0
Met beschermfolie Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Gebruikstemperatuur -30 - 90 °C
Hoek 95 - 95 °
Model Kapvormdeel
Dekselbreedte 2 mm
Dekselbreedte 3 mm
Huidige product
Hager Tehalit BR65 Vlakke hoek 68x210 MM, halogeenvrij, zwart