Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 68x130 MM PVC, 2 M, zwart - BRN6513019011
Artikelnummer: 23487441 | Fabrikantnummer: BRN6513019011 | EAN: 4012740008068
Gerelateerde producten:
Hager Tehalit ecoline wandcontactdoos wandgoot wandgoot 16a 250V ra KV mat zwart ral 9011 ip20
Hager Tehalit scheidingsschot wandgoot 2000x68mm kunststof PVC
Hager Scheidingsschot staal verzinkt
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
BRN65 bodemprofiel 68x130 mm pvc, 2 m, zwart » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Wandgoot
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Slagvastheid IK07
Breedte 130 mm
RAL-nummer 9011
Beschermingsgraad (IP) IP30
Kleur Zwart
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Lengte 2000 mm
Met gootkoppelstuk Ja
Met kabelbevestigingsklem Nee
Bodemperforatie Ja
Diepte 68 mm
Aantal insteekbare scheidingswanden 1
Bouwvorm rechthoekig Ja
Symmetrisch Ja
Bevestiging deksel Binnenliggend
Deksels meegeleverd Nee
Dekselbreedte 1 80 mm
Uitvoering achterwand (binnenzijde) Doorlopend C-profiel
Aantal deksels 3
Dekselbreedte 3 25 mm
Gebruikstemperatuur -5 - 60 °C
Dekselbreedte 2 25 mm
Nuttige doorsnede 6900 mm²
Met beschermfolie Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Polyvinylchloride (PVC)
Categorieën Zwart
Installatiebuis kabelgoot
Gerelateerde producten 18 producten speciaal geselecteerd voor Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 68x130 MM PVC, 2 M, zwart
Hager BR65 deksel 80 MM PVC zwart Hager BR65 deksel 80 MM PVC zwart Hager BR65 deksel 80 MM PVC zwart
Artikelnummer: 22728976
Fabrikantnummer: BR08029011
Toon 9 minder Toon 9 meer
Hager
Hager
» Meer informatie over Hager
Huidige product
Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 68x130 MM PVC, 2 M, zwart