Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 65x170 MM PVC, 2 M, verkeerswit - BRN6517019016
Artikelnummer: 23487456 | Fabrikantnummer: BRN6517019016 | EAN: 4012740008099
Gerelateerde producten:
Hager Tehalit scheidingsschot wandgoot 2000x68mm kunststof PVC
Hager Scheidingsschot staal verzinkt
Hager BR65 deksel 80 MM PVC verkeerswit
Hager BR65 afsluitstuk wandrozet 65x170 MM staal verkeerswit
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
BRN65 bodemprofiel 65x170 mm pvc, 2 m, verkeerswit » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Wandgoot
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Slagvastheid IK07
Breedte 170 mm
RAL-nummer 9016
Kleur Wit
Beschermingsgraad (IP) IP30
Halogeenvrij Nee
Materiaal Kunststof
Lengte 2000 mm
Met gootkoppelstuk Ja
Bodemperforatie Ja
Diepte 68 mm
Met kabelbevestigingsklem Ja
Aantal insteekbare scheidingswanden 1
Bouwvorm rechthoekig Ja
Symmetrisch Ja
Bevestiging deksel Binnenliggend
Deksels meegeleverd Nee
Dekselbreedte 2 45 mm
Dekselbreedte 1 80 mm
Uitvoering achterwand (binnenzijde) Doorlopend C-profiel
Aantal deksels 3
Gebruikstemperatuur -5 - 60 °C
Nuttige doorsnede 9130 mm²
Dekselbreedte 3 45 mm
Met beschermfolie Ja
Antibacteriële behandeling Nee
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Polyvinylchloride (PVC)
Categorieën Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot
Gerelateerde producten 17 producten speciaal geselecteerd voor Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 65x170 MM PVC, 2 M, verkeerswit
Toon 8 minder Toon 8 meer
Hager
Hager
» Meer informatie over Hager
Huidige product
Hager tehalit BRN65 Bodemprofiel 65x170 MM PVC, 2 M, verkeerswit