Hager Tehalit Ha7 Bedradingskanaal + deksel halogeenvrij 100 X 40 MM, lichtgrijs - HA7100040
Artikelnummer: 23429850 | Fabrikantnummer: HA7100040 | EAN: 4012740859844
Omschrijving
HA7 bedradingskanaal + deksel halogeenvrij 100 x 40 mm, lichtgrijs » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Bedradingskoker
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Hoogte 100 mm
Breedte 40 mm
RAL-nummer 7035
Halogeenvrij Ja
Zelfdovend Ja
Flexibel Nee
Met bovendeel Ja
Kleur Grijs
Diameter 0 mm
Lengte 2000 mm
Bevestigingswijze Bodemperforatie
Uitvoeringsvorm zijwand Uitdrukpoorten
Sleufbreedte 6 mm
Sleufafstand 6.5 mm
Materiaal Acrylnitril butadien styrol (ABS)
Nuttige doorsnede 3328 mm²