Hager tehalit LF, bodemprofiel + deksel 15x15 MM, grafietzwart - LF1501509011
Artikelnummer: 26653666 | Fabrikantnummer: LF1501509011 | EAN: 4012740856690
Het productnummer van de fabrikant is LF1501509011. Het EAN nummer is 4012740856690. Het interne artikelnummer is 26653666.
| Klasse |
Leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Tehalit
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Slagvastheid | IK06 |
| RAL-nummer | 9011 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 15 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Lengte | 2000 mm |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Uitvoering deksel | Los |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Nuttige doorsnede | 150 mm² |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 °C |
| Met beschermfolie | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Kabelkokers
Installatiebuis kabelgoot |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26653666
Fabrikantnummer: LF1501509011