Hager tehalit LF, bodemprofiel + deksel 15x15 MM zelfklevend, grafietzwart - LF1501509011A
Artikelnummer: 26653667 | Fabrikantnummer: LF1501509011A | EAN: 4012740993913
Gerelateerde producten:
Hager tehalit LF, 10X eindplaat voor goot 15x15 MM, halogeenvrij, grafietzwart
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
LF, bodemprofiel + deksel 15x15 mm zelfklevend, grafietzwart » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Specificaties
Klasse Leidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse
Merk Hager
Toon alle producten van Hager
Serie Tehalit
Toon alle producten in deze serie
Geschikt voor functiebehoud Nee
Slagvastheid IK06
RAL-nummer 9011
Beschermingsgraad (IP) IP30
Kleur Zwart
Halogeenvrij Nee
Hoogte 15 mm
Materiaal Kunststof
Breedte 15 mm
Transparant Nee
Uitbreekpoorten Nee
Lengte 2000 mm
Met kabelbevestigingsklem Nee
Bevestigingswijze Bodemperforatie
Met gootkoppelstuk Nee
Uitvoering deksel Los
Leverbaar op rol Nee
Nuttige doorsnede 150 mm²
Aantal vaste scheidingswanden 0
Aantal insteekbare scheidingswanden 0
Gebruikstemperatuur -5 - 60 °C
Met beschermfolie Nee
Antibacteriële behandeling Nee
Oppervlaktebescherming Onbehandeld
Materiaalkwaliteit Polyvinylchloride (PVC)
Categorieën Zwart
Installatiebuis kabelgoot
Gerelateerde producten 1 producten speciaal geselecteerd voor Hager tehalit LF, bodemprofiel + deksel 15x15 MM zelfklevend, grafietzwart
Hager
Hager
» Meer informatie over Hager
Huidige product
Hager tehalit LF, bodemprofiel + deksel 15x15 MM zelfklevend, grafietzwart