Hager Vector deur kast/lessenaar aanslagdeur H132MM B208MM D13,5MM kunststof - VZ093
Artikelnummer: 22611083 | Fabrikantnummer: VZ093 | EAN: 3250616660939
Het productnummer van de fabrikant is VZ093. Het EAN nummer is 3250616660939. Het interne artikelnummer is 22611083.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Vector
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 208 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Overig |
| Diepte | 13.5 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Model | Aanslagdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 22611083
Fabrikantnummer: VZ093