Berker Tussenring met klapd.voor centraalplaat berker K.1/K.5 aluminium - 11547103
Artikelnummer: 20371420 | Fabrikantnummer: 11547103 | EAN: 4011334377627
Omschrijving
Hager Berker K.1/K.5 inzetplaat schakelmateriaal, kunststof, aluminium, gebruik universeel, samenstelling adapterring, inbouw (stucwerk), uitvoering oppervlakte mat, variant aluminium, beschermingsgraad (IP) IP20, halogeenvrij, kwaliteit thermoplast, met klapdeksel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Hager Berker
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 11547103. Het EAN nummer is 4011334377627. Het interne artikelnummer is 20371420.
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager Berker
Toon alle producten van Hager Berker |
| Serie |
berker
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Aluminium |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met klapdeksel | Ja |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.5 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Met tekstveld | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 11 mm |
| Afmetingen | VK50/VK50 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Hager Berker
» Meer informatie over Hager Berker
Huidige product
Berker Tussenring met klapd.voor centraalplaat berker K.1/K.5 aluminium
Artikelnummer: 20371420
Fabrikantnummer: 11547103