Hager Univers N Afdekplaat Gesloten, 450x500 MM, set van 10 stuks - US32A8
Artikelnummer: 26646434 | Fabrikantnummer: US32A8 | EAN: 3250616291614
Het productnummer van de fabrikant is US32A8. Het EAN nummer is 3250616291614. Het interne artikelnummer is 26646434.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 500 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Diepte | 56 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Nee |
| Hoogte | 450 mm |
| Aantal rijen | 3 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646434
Fabrikantnummer: US32A8