Hager Univers N Afdekplaat Met sleuf horizontaal, 3X 12 modulen, 450x250 MM, set 10 ST - US31B5
Artikelnummer: 26646440 | Fabrikantnummer: US31B5 | EAN: 3250616291751
Het productnummer van de fabrikant is US31B5. Het EAN nummer is 3250616291751. Het interne artikelnummer is 26646440.
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hager
Toon alle producten van Hager |
| Serie |
Univers N
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Nee |
| Breedte | 250 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Diepte | 56 mm |
| Transparant | Nee |
| Snelsluiting | Nee |
| Hoogte | 450 mm |
| Aantal rijen | 3 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Hager
Hager is een gerenommeerde leverancier van een omvangrijk assortiment met oplossingen op het gebied van energiedistributie. Hager biedt elektrotechnische oplossingen voor woningbouw, utiliteit en industrie. Het omvangrijke aanbod bestaat onder andere uit producten op het gebied van energiedistributie, kabelmanagement, schakelmateriaal en gebouwautomatisering. Speerpunten van Hager zijn kwaliteit, innovatie, modulaire technologie, montage- en bedieningsvriendelijkheid, uitstekende service en een aantrekkelijk design.
» Meer informatie over HagerArtikelnummer: 26646440
Fabrikantnummer: US31B5